Dijital vize, e-vize ismiyle de bilinen bir vize türüdür. Online olarak işlem yapılan bu vize türünde vatandaşların saatlerce vize kuyruğu beklemeden kolayca randevu almaları mümkündür. Dijital vize danışmanlık ise bu hizmeti sunan firmalara denir. Firmamız da vize almak isteyen kişilere bu hizmeti sunarak çok daha hızlı bir süreçte ve daha kolay bir şekilde vize almanıza olanak sağlar.

Dijital vize danışmanlık hizmetinde vize işlemlerinizin tamamını firmamızda çalışan profesyonel ekipler halletmektedir. Bu sayede sadece evraklarınızı hazırlayarak firmamıza teslim etmeniz yeterlidir. Ayrıca konsoloslukların aracı kurumlara çok daha yakın tarihe vize randevusu verdiği bilinen bir gerçektir. Bununla birlikte firmamızda çalışan uzman personeller evraklarınızı inceleyerek eksik varsa tarafınıza bilgi sunmaktadır. Böylece vize randevunuzun onaylanması daha muhtemeldir.

Kimler Dijital Vize Danışmanlık Hizmetinden Faydalanabilir?

Resmi pasaport ve umuma husus pasaport sahibi vatandaşlar, Schengen ülkeleri, ABD ve İrlanda’nın geçerli semtlerine vize almak isteyen bireyler dijital vize danışmanlık hizmetinden faydalanabilir. Eğer siz de gerekli koşulları karşıladığınızı düşünüyorsanız firmamızdan online vize başvurusunda bulunabilirsiniz.

Vatandaşlarımız tarafından dış ülkelerden Türkiye’ye online vize başvurusu geçerli mi diye de merak ediliyor. Kişi, gerekli kriterleri karşılıyorsa Türkiye’ye geleceği zaman dijital vize randevusu alabilir ve başvurusunu gerçekleştirebilir. Firmamız uluslararası çapta hizmet vermektedir. Vize isteyen tüm ülkelere geniş yelpazede hizmet standardını sunmaya çalışmaktayız. Siz de bizimle tüm vize işlemleri için irtibata geçebilirsiniz.

Dijital Vize Avantajları

Dijital vize avantajları arasında pek çok kriter sayılabilir. Örneğin;

  • Vakitten tasarruf edersiniz. Saatlerce konsolosluklarda randevu almak ile uğraşmazsınız.
  • İnternet ortamında neredeyse her türlü resmi belgeye ulaşmak mümkün. Kurumları gezerek belge toplamak yerine bize doküman olarak gerekli evrakları atabilirsiniz.
  • Vize randevusunun ve başvurusunun onaylanması şahıslara göre aracı kurumlarda daha yüksek ihtimaldir.
  • Maliyeti düşüktür.

Siz de bu avantajlardan yararlanmak istiyorsanız firmamızdan dijital vize danışmanlık hizmeti temin edebilirsiniz.