İçindekiler

Vize almak yurtdışına çıkmak isteyen ve izin belgesi isteyen ülkelere giriş yapmak isteyen her vatandaşın hayalidir. Bunun için vatandaşlar bir an önce vizesini alabilmek adına hızlı bir şekilde nasıl vize sahibi olabilirim şeklinde araştırmalar yapar. Hızlı bir şekilde vize almak istiyorsanız firmamız ile görüşebilirsiniz. Bizler de dijital vize danışmanlık hizmetlerimiz ile vatandaşlarımıza tüm vize işlemlerini halletmesine olanak tanıyan bir şirketiz. Konsolosluklara bağlı olarak gereken yetkilendirmeyi alarak müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Dijital Vize Sistemi Nasıl Çalışır?

Dijital vize danışmanlık sistemi aslında oldukça kolaydır. Bunun için firmamıza başvuru yaparak hangi ülkeye ne tür vize almak istediğinize dair talep açmalısınız. Sonrasında firmamıza e-posta yoluyla evraklarınızı gönderebilirsiniz. Süreçte herhangi bir aksilik çıkmaması için belgelerinizi doğru gönderdiğinize dair emin olmalısınız.

Sizin yerinize firmamız ilgili mevkilere vize başvurusu yaparak sürecin takibini gerçekleştirmektedir. Bu sayede saatlerce konsoloslukta uğraşmanıza da gerek kalmaz. Vize başvuru sonucunuzu internet adresimizden takip edebileceğiniz gibi konsolosluk web adresinden de takip yapabilirsiniz. Artık vize almak firmamız ile çok kolay. Siz de hızlı ve kusursuz bir süreç atlatmak için firmamızı tercih edebilirsiniz.

Dijital Vize Hizmet Bedeli

Dijital vize danışmanlık hizmet bedeli temin edeceğiniz ücrete göre farklılık göstermektedir. Gideceğiniz ülke ve almak istediğiniz vize türü ödemeniz gereken ücreti belirler. Siz de konu hakkında daha detaylı bilgi almak için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Sizlere en iyi şekilde hizmet vermekten mutluluk duyarız.